GODZNY OTWARCIA: PON-PT 9.00-20.00, SOBOTA 9.00-14.00
REJESTRACJA POD NR TEL: 572 33 22 11
fundusze europejskie

CZUPKAŁŁO DENTAL CLINIC


Witamy na stronie internetowej Czupkałło Dental Clinic. Nasz gabinet, który dotychczas nosił nazwę DentArtis, powstał w odpowiedzi na rosnące wymagania naszych Pacjentów. Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość i komfort świadczonych usług stworzyliśmy to niezywkłe i nowoczesne miejsce. W codziennej pracy łączymy doświadczenie oraz wiedzę z pasją. Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Jakość obsługi wyróżnia nas na tle innych gabinetów.

Do Państwa dyspozycji jest ambitny zespół – doświadczeni specjaliści, którzy stale się doszkalają, biorąc udział w kursach, sympozjach i konferencjach, aby oferować Pacjentom jak najlepszą obsługę. 


Serdecznie zapraszamy!
Maryla i Łukasz Czupkałło wraz z Zespołem
stomatolog lublin dentysta lublin

dr n. med. Maryla Kozicka Czupkałło

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2005-2010). Staż podyplomowy odbywała w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Lublinie. W 2013 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. W trakcie odbywania specjalizacji z zakresu stomatologii wieku rozwojowego
Czytaj więcej

dr n. med. Łukasz Czupkałło - specj. chirurgii stomatologicznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w roku 2010. Staż podyplomowy odbywał w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej W Lublinie. W 2013 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.  Tytuł specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej uzyskał w 2017 roku. Zatrudniony na stanowisku asystenta w ...
Czytaj więcej

lek. dent. Katarzyna Ostapczuk - specj. ortodonta

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z 2008 roku. Staż podyplomowy odbywała w Stomatologicznym Centrum Klinicznym w Lublinie. Po zakończonym stażu i pomyślnym zdaniu LDEP-u rozpoczęła pracę jako stomatolog ogólny zajmując się zachowawczym i endodontycznym leczeniem zębów, leczeniem protetycznym, profilaktyką stomatologiczną ...
Czytaj więcej

lek. dent. Jakub Baszak - specj. ortodonta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2009-2014). Odbył szkolenie specjalizacyjne z dziedziny ortodoncji w Poradni Ortopedii Szczękowej w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2015-2019). Egzamin specjalizacyjny zdał w 2019 roku. Regularnie uczestniczy w  kursach i szkoleniach ortodontycznych, aby zapewnić najwyższy poziom leczenia.Zawodowo zainteresowany jest tematyką zębów zatrzymanych, a także mechaniką leczenia aparatami stałymi. Przykłada dużą wagę do szczegółowego omówienia problemu ortodontycznego, aby pacjent rozumiał przebieg i postępy leczenia. 

lek. dent. Elżbieta Bandurak

Zajmuje się endodoncją mikroskopową oraz stomatologią estetyczną

lek. med. Dariusz Wojciech Chmiel - specj. anestezjolog

Specjalista anestezjologii , intensywnej terapii  i medycyny ratunkowej. Ponad 25-letnie doświadczenie kliniczne. Znieczula sprawnie, bezpiecznie i skutecznie dorosłych oraz  dzieci. 
Na stałe zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie.

mgr inż. Małgorzata Czubacka - asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna

Absolwentka Wydziału Agrobioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Studia magisterskie ukończyła w 2007 roku. Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna. W wolnych chwilach biega, jeździ na rowerze i czyta dobre książki. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.   ...
Czytaj więcej

mgr Anita Spryszak - asystentka stomatologiczna

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w 2017. Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Czas wolny spędza ze znajomymi, lubi sushi i dobre komedie.

Aleksandra Malisiewicz - higienistka stomatologiczna

Studentka drugiego roku Higieny stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Interesuje się stomatologią estetyczną oraz starym rockiem. W wolnym czasie lubi czytać dobre książki z kubkiem dobrej herbaty.