GODZNY OTWARCIA: PON-PT 9.00-20.00, SOBOTA 9.00-14.00
REJESTRACJA POD NR TEL: 572 33 22 11
fundusze europejskie

CZUPKAŁŁO DENTAL CLINIC


Witamy na stronie internetowej Czupkałło Dental Clinic. Nasz gabinet, który dotychczas nosił nazwę DentArtis, powstał w odpowiedzi na rosnące wymagania naszych Pacjentów. Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość i komfort świadczonych usług stworzyliśmy to niezywkłe i nowoczesne miejsce. W codziennej pracy łączymy doświadczenie oraz wiedzę z pasją. Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Jakość obsługi wyróżnia nas na tle innych gabinetów.

Do Państwa dyspozycji jest ambitny zespół – doświadczeni specjaliści, którzy stale się doszkalają, biorąc udział w kursach, sympozjach i konferencjach, aby oferować Pacjentom jak najlepszą obsługę. 


Serdecznie zapraszamy!
Maryla i Łukasz Czupkałło wraz z Zespołem
stomatolog lublin dentysta lublin

dr n. med. Maryla Kozicka Czupkałło - specj. stomatologii dziecięcej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2005-2010). Staż podyplomowy odbywała w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Lublinie. W 2013 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. W trakcie odbywania specjalizacji z zakresu stomatologii wieku rozwojowego
Czytaj więcej

dr n. med. Łukasz Czupkałło - specj. chirurgii stomatologicznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w roku 2010. Staż podyplomowy odbywał w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej W Lublinie. W 2013 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.  Tytuł specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej uzyskał w 2017 roku. W latach 2011-2021 zatrudniony na stanowisku asystenta w ...
Czytaj więcej

lek. dent. Katarzyna Strzelczyk-Jałocha - specj. chirurgii stomatologicznej

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie na kierunku lekarsko – dentystycznym. Na co dzień pracuje w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2020 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Wszczęty przewód doktorski. Miłośniczka dobrej muzyki oraz niemieckiej motoryzacji. ...
Czytaj więcej

lek. dent. Jakub Baszak - specj. ortodonta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2009-2014). Odbył szkolenie specjalizacyjne z dziedziny ortodoncji w Poradni Ortopedii Szczękowej w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2015-2019). Egzamin specjalizacyjny zdał w 2019 roku. Regularnie uczestniczy w  kursach i szkoleniach ortodontycznych, aby zapewnić najwyższy poziom leczenia.Zawodowo zainteresowany jest tematyką zębów zatrzymanych, a także ...
Czytaj więcej

dr n.med. Karolina Polak-Kowalska - specj. stomatologii dziecięcej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2006- 2011). Staż podyplomowy odbywała w 2011-2012 roku w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W 2020 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii dziecięcej. W 2021 obroniony przewód doktorski o tematyce minimalnie inwazyjnych metod leczenia próchnicy ...
Czytaj więcej

lek.dent. Magdalena Kucaba-Poterucha

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2011-2016).Uczestniczka licznych kursów specjalistycznych oraz konferencji branżowych. Stale podnosi swoje kwalifikacje.W pracy dużo czasu poświęca na rozmowę z pacjentem i ustalenie indywidualnego planu leczenia. Proponuje różne możliwości terapeutyczne oparte na najnowszej wiedzy stomatologicznej. By spełniać oczekiwania pacjentów stale śledzi trendy stomatologiczne oraz czasopisma branżowe. 
Cechuje się dużą empatią, życzliwością i dokładnością wykonywanych procedur.W Czupkałło Dental Clinic zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną.
Wyznaje zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Jest entuzjastką profilaktyki stomatologicznej. Edukuje pacjentów w zakresie higieny jamy ustnej (trener iTop oraz Ambasador Colgate SlimSoft).
Po pracy oddaje się swoim pasjom jakimi są: recenzowanie kosmetyków, DIY (zrób to sam), joga oraz pieczenie ciast.

dr n. med. Marta Marczyńska - specj. protetyki stom.

Specjalista protetyki stomatologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W latach2013-2019 rezydent w Katedrze z Zakładem Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego wLublinie. W 2018 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem. Autorka publikacjibranżowych. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe oraz wdraża nowe technologie do swojej pracy.Praca jako stomatolog, a zwłaszcza wieloetapowe planowanie protetyczne jest jej pasją.

lek. dent. Klaudia Lewandowska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W codziennej pracy skupia się na estetycznej stomatologii zachowawczej oraz nowoczesnej endodoncji mikroskopowej. Jej priorytetem jest praca według najnowszych rozwiązań, dlatego nieustannie rozwija się zawodowo uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Cechuje ją empatyczne podejście do każdego pacjenta oraz precyzja i dbałość o najmniejsze szczegóły. Największą satysfakcję daje jej uśmiech i wdzięczność zadowolonego z efektu leczenia pacjenta.

lek. dent. Bogna Juśkiewicz-Kosior

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Stale rozwija swoje umiejętności i wiedzę w zakresie chirurgii oraz medycyny estetycznej uczestnicząc w licznych szkoleniach.  Do potrzeb każdego ze swoich pacjentów podchodzi indywidualnie. Prywatnie miłośniczka koni i jazdy ...
Czytaj więcej

lek. med. Dariusz Wojciech Chmiel - specj. anestezjolog

Specjalista anestezjologii , intensywnej terapii  i medycyny ratunkowej. Ponad 25-letnie doświadczenie kliniczne. Znieczula sprawnie, bezpiecznie i skutecznie dorosłych oraz  dzieci. 
Na stałe zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie.

mgr piel. Ewa Świderska - magister pielęgniarstwa, specj. z anestezjologii i intensywnej opieki

Magister pielęgniarstwa, specjalizacja z Anestezjologii i Intensywnej Opieki.40 lat doświadczenia zawodowego, w tym 20 lat pracy z dziećmi.

mgr inż. Małgorzata Czubacka - asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna

Absolwentka Wydziału Agrobioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Studia magisterskie ukończyła w 2007 roku. Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna. W wolnych chwilach biega, jeździ na rowerze i czyta dobre książki. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.   ...
Czytaj więcej

mgr Anita Spryszak - asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w 2017. Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Czas wolny spędza ze znajomymi, lubi sushi i dobre komedie.

lic. Aleksandra Malisiewicz - higienistka stomatologiczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2020 roku. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Higiena stomatologiczna. Uczestniczy w szkoleniach, kursach dotyczących profilaktyki jamy ustnej pacjenta. Interesuje się profilaktyką, stomatologią estetyczną oraz radiologią stomatologiczną. W wolnym czasie studiuje Elektroradiologię na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i czyta dużo kryminałów. ...
Czytaj więcej

Weronika Osial - asystentka stomatologiczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2022 roku. Ukończyła studia licencjackie na kierunku higiena stomatologiczna. Uwielbia aktywnie spędzać swój czas jeżdżąc na rowerze. W wolnych chwilach lubi zanurzyć się w świat książek.

Karolina Nawłatyna - rejestratorka medyczna

Studentka Politechniki Lubelskiej. Interesuje się wizażem oraz zdrową żywnością. Lubi podróżować i gotować, a w wolnym czasie stawia na bieganie i jazdę na rolkach.

Paulina Wysocka - rejestratorka medyczna

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Dyplomowany technik usług kosmetycznych. Obecnie studentka pielęgniarstwa.Interesuje się kosmetologią oraz zdrowym stylem życia. Lubi sport i aktywne spędzanie czasu wolnego.

Marzena Makaruk - asystentka stomatologiczna

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na kierunku higiena stomatologiczna.

lic. Michał Gregorczyk - fizjoterapeuta